O produktech


MATERIÁL

Termínem alpaka je označována vlna, která se zpracovává ze srsti lamy alpaka, chované v peruánských Andách. Příze je jemná, hřejivá a velmi příjemná na omak.

Termínem vlna je označována příze získávaná zpracováním srsti ovcí. Vlna je přírodní materiál s dlouhou tradicí a skvělými vlastnostmi, je dokonale prodyšná, v zimě zahřeje, v létě ochladí. Pohlcuje a odpařuje vlhkost a díky obsahu lanolinu je samočistící, takže se nemusí tak často prát.

Všechny pletené výrobky jsou mulesing-free.


PÉČE

Perte ručně ve vodě do 30 °C s pracím prostředkem na jemné prádlo, ideálně přímo na vlnu. Doporučuji používat gelové prací prostředky s obsahem Lanolinu. Nepoužívejte mýdlo ani šampon. Při praní výrobek jen jemně promačkávejte, "nedrhněte" ani nedřete násilím. Na vymáchání použijte vodu o stejné teplotě v jaké jste vlnu prali. Neždímejte! Schnutí můžete urychlit zabalením do ručníku a jemným pomačkáním. Sušení je ideální ve vodorovné poloze. Nedávejte sušit na slunce ani jakýkoli přímý zdroj tepla, nesušte v sušičce. Vlna snadno ztrácí svůj tvar pokud jí neperete a nesušíte správně. Ukládejte ve vodorovné poloze.


PROCES VÝROBY

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.